Dantų protezavimas

Mūsų klinikoje atliekami šiuolaikiniai dantų protezavimo darbai, taikant šiuolaikines technologijas ir nuskausminimą.

 

Dantų protezavimas
CIRKONIO KERAMIKA - tai itin estetiški ir tvirti protezai. Jų pagrindą sudaro cirkonio oksido karkasas. Jis yra lengvas ir tvirtas, natūralios danties spalvos, todėl, uždėjus keramikos apdailą, atrodo labai natūraliai.

BEMETALĖ KERAMIKA - bemetaliai protezai gaminami tik iš porceliano. Šiuo metodu pagaminti protezai yra ilgalaikiai, estetiški ir tvirti. Tokie protezai yra laidūs šviesai ir atrodo itin natūraliai. Protezavimas bemetale keramika idealiai tinka priekinių dantų protezavimui.

METALO KERAMIKA - metalo keramikos protezas yra gaminamas metalinį karkasą dengiant porceliano sluoksniu, kurio spalva atitinka natūralių dantų. Tokie protezai tvirtai ir kokybiškai funkcionuoja, yra ilgaamžiai. Šis metodas labiau taikomas krūminiams dantims, nes šie protezai nelaidūs šviesai.

 

Jeigu netenkama dantų, tai tokius defektus galima atstatyti tiltiniais protezais - šalia defekto esančius dantis apvelkant karūnėlėmis su tarpine dalimi, atstojančia savus dantis. Dantų eilių defektai protezuojami naudojant tiltinius arba išimamus protezus. Galima pasiūlyti minkštos plastmasės, nailoninio termoplastiko protezus. Šios unikalios kombinacijos dėka sukuriamas lankstus ir patogus išimamas protezas, pilnai atkuriantis dantų eilių defektus.

 

Pirminės apžiūros ir konsultacijos metu pasiūlysime Jums visus įmanomus problemų sprendimo būdus, išrinkus Jums tinkamiausią būdą greitai ir kokybiškai atliksime protezavimo darbus.