Implantacija

1 etapas: implantacijos procedūra

Dantų implantacija yra visiškai neskausminga. Jos metu atliekama nedidelė procedūra, naudojant vietinius anestetikus, todėl Jūs nejausite nei skausmo, nei kitų nemalonių pojūčių. Odontologas įtvirtins implantą ir susius žaizdą suplanuotoje ir su Jumis aptartoje vietoje. Ši procedūra truks apie 1 valandą. Jei vienu metu bus implantuojama daugiau implantų, tai operacija gali užtrukti daugiausiai kelias valandas. Odontologas patars, kaip reikėtų prižiūrėti implanto vietą viso gijimo metu.Tai labai svarbu.

 

2 etapas: gijimas

Po dantų implantacijos galite jausti nežymius skausmus operuotoje vietoje, jei operacija buvo sudėtingesnė. Tačiau jei ji buvo nesunki, išvis nejausti jokio skausmo, o patinimas praeiti jau po trijų dienų. Vienu ar kitu atveju gydytojas Jums paskirs vaistus nuo skausmo, taip pat antibiotikus, kuriuos reikės vartoti pagal gydytojo nurodymus infekcijos profilaktikai. Po dantų implantacijos reikės laukti, kol žandikaulis priims implantą kaip „savą", t.y. jis prigis kaule. Priklausomai nuo procedūros, tai gali trukti nuo kelių savaičių (geriausiu atveju) iki pusės metų. Jei operacija buvo atlikta viršutiniame žandikaulyje, dažniausiai reikės laukti iki 4 mėnesių, apatiniame - iki 6 mėnesių, ilgiausiai reikės laukti, jei Jums buvo atlikta papildoma kaulo priauginimo operacija - iki 9 mėnesių.

 

3 etapas: naujo danties tvirtinimas

Jei implantas žandikaulyje prigija, galima atlikti protezavimą. Dažniausiai prieš jį atliekant reikia atidengti tvirtinimo metu užsiūtą žaizdą. Tačiau tai paprasta ir neskausminga procedūra, kai atliekamas nedidelis pjūvis. Po to, atidengus implantą, užsukama gijimo galvutė ir laukiama, kol dantenos sugis. Tuo tarpu odontologas padaro Jūsų naujo danties atspaudą, pagal kurį laboratorijoje bus sukurtas dantų protezas. Kai šis yra pagamintas, belieka pritvirtinti prie implanto.

 

4 etapas: priežiūra

Turint implantą, labai svarbi yra priežiūra. Kiekvienu atveju ji gali šiek tiek skirtis, todėl kiekvienu atveju odontologas patars, kaip prižiūrėti burnos higieną, kad naujasis dantų implantas tarnautų visą gyvenimą.

 

IMPLANTŲ SISTEMOS

Mūsų klinikoje naudojama:

1. BioHorizons implantų sistema, populiariausia Lietuvoje dėl savo kainos ir kokybės santykio. Jei implantas neprigija, procedūra kartojama po kelių mėnesių, procedūra atliekama nemokamai. Gamintojas keičia neprigijusį implantą nauju, todėl pacientas nepatiria jokių finansinių nuostolių.

 

BioHorizons implantų sistema

 

2. Štraumann implantų sistema - labiausiai pasaulyje moksliškai pagrįsta implantų sistema. Nepriaugimo tikmybė tik 1-2 atvejai iš 400. Mūsų klinikoje naudojama naujausi ir gražiausius estetinius sprendimus atintinkanti sistema - pažangiausi Štraumann kompanijos Bone level implantai.

 

Ankylos implantų sistema